Apie mane

Linas Šimonis yra marketingo strategijos ekspertas, įmonių vadovus konsultuojantis apie jų marketingo strategiją.

Bussiness Week ekspertų grupės narys, el. knygų „The New Rules of Business Blogs“ ir „The 2 Marketing Steps Every Women’s Basketball Team Should Make“ autorius.

Nuo 1992 metų dirbęs su daugiau nei 500 Lietuvos įmonių ir turintis patirties tokiose srityse, kaip maisto pramonė, farmacija, draudimas, mažmeninė prekyba, viešbučiai, telekomunikacijos paslaugos verslui, pardavimai verslo įmonėms (B2B).

Liną dažnai galima išgirsti įvairiose konferencijose kaip pranešėją, skaityti jo straipsnius ir komentarus spaudoje.

Įmonių vadovams
Jeigu norite, kad Linas surastų jums būdų, kaip jūsų įmonė gali daugiau ir pelningiau parduoti Lietuvoje, jei norite daugiau eksportuoti, jei norite surasti jūsų įmonei tinkamą marketingo strategiją, rašykite adresu linas[at]LinasSimonis.com arba skambinkite tel. +370 698 36602.

Konferencijų rengėjams
Linas Šimonis dalyvauja konferencijose su pranešimu vadovams apie strategiją „Kaip nugalėti marketingo mūšyje“. Jei norite šį ar kitą pranešimą išgirsti savo renginyje, rašykite adresu linas[at]LinasSimonis.com arba skambinkite tel. +370 698 36602.

Žiniasklaidos atstovams
Jeigu norite susisiekti dėl interviu ar straipsnio publikavimo, rašykite adresu linas[at]LinasSimonis.com arba skambinkite tel. +370 698 36602.